Poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Art Filler

Art Filler

ART FILLER® - GAMA WYPEŁNIACZY NOWEJ GENERACJI Z PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĄ TRI-HYAL

Filorga, francuski lider w dziedzinie medycyny estetycznej, wprowadził wyjątkową linię wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Innowacyjne preparaty ART FILLER® dedykowane są do wypełniania zmarszczek, modelowania i poprawy wolumetrii twarzy, korygowania kształtu i powiększania ust oraz nawilżania i rewitalizacji skóry.
Gama ART FILLER® to 4 wypełniacze (Fine Lines, Universal, Volume i Lips), oparte na nowatorskiej technologii TRI-HYAL, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby związane z procesem starzenia się twarzy. Technologia ta polega na wykorzystaniu 3 rodzajów kwasu hialuronowego, które umożliwiają uzyskanie optymalnego efektu odmłodzenia. Po zabiegach twarz wygląda pięknie, młodo, naturalnie i świeżo. Wypełniacze ART FILLER® są tak dopracowane, że pozwalają uniknąć niepożądanego efektu sztuczności i maski.
Wypełniacze ART FILLER® to produkty, których skuteczność, bezpieczeństwo i tolerancja zostały potwierdzone w 18 miesięcznym badaniu klinicznym.

SEKRET SKUTECZNOŚCI GAMY ART FILLER® Podstawowym składnikiem produktów jest kwas hialuronowy (HA) pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu jest on znakomicie tolerowany przez organizm i bezpieczny w stosowaniu. W gamie wykorzystano 3 rodzaje kwasu hialuronowego w technologii TRI-HYAL. Dzięki temu preparaty ART FILLER® można stosować do różnych części twarzy, ciała i dłoni. Daje to możliwość likwidowania wszystkich objawów starzejącej się skóry oraz profilaktyki anti-aging.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Preparaty ART FILLER® podawane są metodą iniekcji, każda aplikacja poprzedzona jest dokładną konsultacją i wywiadem lekarskim.
 Dzięki dodaniu do preparatów lidokainy aplikacja jest bezbolesna i komfortowa. Kwas podawany jest w skórę cienką igłą, co sprawia, że miejsca wkłucia są właściwie niewidoczne. Efekt wypełnienia pojawia się od razu. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 CZAS TRWANIA
Od 15 do 30 minut, po dokładnej konsultacji z lekarzem.

PO ZABIEGU
W niektórych wypadkach po wstrzykiwaniu preparatu mogą pojawić się zaczerwienienia i obrzęki. Czasem siniaczki. Nie są to objawy niepokojące, ustępują po kilku dniach po zabiegu. Bez problemu można je zamaskować makijażem.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ:
/Okłady chłodzące przyłożone w miejsca ostrzykiwania zapobiegną i zmniejszą obrzęki i zaczerwienienia. / W dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego     i rozgrzewania ciała (np. w saunie). / Należy unikać ekspozycji na słońce i niskich temperatur do momentu aż ewentualne obrzęki nie znikną. / Tuż po zabiegu, na miejsca wkłucia, nie powinno się nakładać makijażu.

Partnerzy