Poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Oferta > Medycyna Estetyczna > Epilacje > Elektroepilacja

Elektroepilacja

ELEKTROLIZA to uznana i skuteczna metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa – niezależnie od jego koloru i fototypu skóry! Gwarancją doskonałych rezultatów jest indywidualne traktowanie mieszka włosowego przy użyciu nowoczesnych aparatów do elektrolizy. Nowe technologie wykorzystujące mikroprocesory i określone częstotliwości pozwalają trwale zniszczyć komórki odpowiedzialne za odrastanie włosów.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, zapewnia definitywną eliminację komórek pierwotnych, odpowiedzialnych za odrastanie włosa, w okolicach cebulki włosowej, a komputerowa kontrola pozwala na dostosowanie każdego impulsu do wilgotności i wrażliwości skóry osoby, u której wykonywany jest zabieg.

wlosy_9549

Aparat umożliwia także bezpieczną pracę w rejonach wrażliwych, które nie powinny być poddawane epilacji laserowej czy IPL. Zabieg jest skuteczny także przy mieszkach zdeformowanych i włosach wrastających.

Nowoczesna technologia Apilus ma również inne zastosowanie: wykorzystuje określone opcje termolizy do zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz usuwania zmian skórnych takich jak włókniaki, rubinki, plamki Campbella czy plamy przebarwieniowe. Zabiegi są szybkie, skuteczne i komfortowe.

  CENA:

10 minut – 50 zł

apilus1 apilus2

apilus3 apilus4

Partnerzy