Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Oferta > Medycyna Estetyczna > Bezoperacyjny lifting twarzy

Bezoperacyjny lifting twarzy

Oferujemy:

Bezoperacyjny lifting twarzy? Tak, to możliwe!

Stopniowe zmniejszanie elastyczności i jędrności skóry to efekt naturalnego procesu starzenia się. Oczywiście nie można całkowicie go powstrzymać, lecz istnieją sposoby na to, aby zmarszczki czy opadające policzki przestały być problemem. Współczesna medycyna estetyczna nie polega już wyłącznie na inwazyjnych zabiegach z wykorzystaniem skalpela. Coraz popularniejszy staje się bezoperacyjny lifting twarzy, który pozwala na znaczną poprawę wyglądu bez konieczności mocnej ingerencji w ludzką tkankę.

Jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu opadających powiek, kącików ust, policzków lub borykasz się ze zmarszczkami mimicznymi, koniecznie sprawdź jakie możliwości daje nowoczesny lifting twarzy bez skalpela. Pozwala on uniknąć inwazyjnych operacji, które nie tylko obarczone są ryzykiem niepowodzenia, ale także w dużym stopniu obciążają organizm. Nasze bezinwazyjne metody pozwalają na uzyskanie takich efektów jak poprawa owalu twarzy, uelastycznienie skóry czy redukcja zmarszczek.

Komu rekomendujemy bezinwazyjny lifting twarzy?

Proces starzenia się skóry zależy od wielu czynników i nie u każdego wygląda tak samo. Oprócz predyspozycji genetycznych, niebagatelne znaczenie ma w tym aspekcie właściwa dieta, ilość snu oraz odpowiednia pielęgnacja. Nieinwazyjny lifting twarzy rekomendujemy wszystkim tym, którzy zauważyli wyraźne oznaki starzenia się skóry i odczuwają z tego powodu spadek atrakcyjności oraz pewności siebie. Profesjonalna redukcja zmarszczek pozwala m.in. na poprawę wyglądu oczu, ust oraz policzków poprzez uelastycznienie skóry za pomocą sprawdzonych metod.

Dostępny w naszej ofercie lifting twarzy bez skalpela stanowi coraz częstszy wybór osób po 40. roku życia. Pozwala on „odmłodzić” skórę oraz pozbyć się kompleksów wynikających z wiotczenia skóry. Zakres rozwiązań proponowanych przez Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej jest bardzo szeroki, co umożliwia wybór zabiegu dopasowanego do wieku, wymagań oraz kondycji skóry Pacjenta.

Na czym polega lifting twarzy bez skalpela?

Zabiegi bezoperacyjnego liftingu twarzy realizowane w naszym Gabinecie są wykonywane przy wykorzystaniu sprawdzonego sprzętu z uwzględnieniem potrzeb współpracujących z nami osób. W przypadku Pacjentów borykających ze zmianami „grawitacyjnymi”, świetnym wyborem okaże się terapia wolumetryczna. Kwas hialuronowy w naturalny sposób „odmładza” skórę, zwiększając jej objętość np. w obrębie policzków.

W ramach bezinwazyjnego liftingu twarzy przeprowadzamy także szereg zabiegów stymulujących oraz regenerujących skórę. Wśród naszych rozwiązań wyróżniamy:

 • LINERASE – polega na iniekcji atelokoleganu typu I. Świetnie redukuje zmarszczki i poprawia gęstość  skóry.
 • KARISMA

 • PROF.-HILO

 • NICI  AUTOLOGICZNE - 

 • ULTRADŹWIEKI  – bezpieczny, efektywny  zabieg liftingujący (technologia HIFU). W PCME-MED. wykorzystujemy  urządzenie  UTIMS  III/ ultradźwięki III generacji /.

 • RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – umożliwia bezinwazyjny lifting twarzy, szyi 

 • PLASMOO -  

Posiadamy również nowoczesne rozwiązania w zakresie laseroterapii

 • EUPHOTON    LASEmaR 1500 stymuluje i przebudowuje głębokie i powierzchowne warstwy skóry, napina i napręża skórę, inicjuje produkcję nowego kolagenu, jak również pozwala zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej np. podbródek , „ chomiki „

 • LASER  ND -YAG 

 • FRAXEL RESTORE

 •  LASER FRAKCYJNY CO

.Laserowy bezoperacyjny lifting twarzy  pozwala na odmłodzenie skóry, poprawę owalu twarzy oraz prawidłową odbudowę skóry.

Dobierzemy odpowiedni zabieg dla Ciebie!

Opowiedz nam o swoim potrzebach i oczekiwaniach, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg. Korzystając z liftingu twarzy bez skalpela we współpracy z nami uzyskasz satysfakcjonujące efekty i pewność, że każdy zabieg jest wykonywany przez odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę. Stosowane przez nas rozwiązania medycyny estetycznej są nieinwazyjne lub mało inwazyjne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. Zazwyczaj wystarczy kilka dni, aby powrócić do swoich codziennych czynności. Zapraszamy do kontaktu!

Partnerzy