Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00

Kim jesteśmy?

Zespół Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej powstało w 1995 roku, jako kompleks medyczno-kosmetologiczny – jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w regionie i jednym z pierwszych w Polsce. Od samego początku konsekwentnie realizujemy naszą misję, dbając o zdrowie i urodę naszych Klientów.

Proponujemy Państwu najnowsze osiągnięcia w kosmetologii oraz innowacyjne na skalę europejską zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, zarówno te bardzo popularne, jak i ekskluzywne.

Od wielu lat uczestniczymy w wieloośrodkowych – krajowych i europejskich badaniach klinicznych poświęconych ocenie efektywności nowych metod terapii schorzeń np. trądziku pospolitego i różowatego oraz ocenie nowych urządzeń przeznaczonych do rewitalizacji skóry. W naszej ofercie są wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej – wypełnianie zmarszczek, wygładzanie zmarszczek, korekta ust (poprawa konturu, wypełnienie), pilingi, mezoterapia, szeroka oferta zabiegów laserowych.

Dlaczego my?

Pracujemy z najlepszymi

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie oraz stale poszerzamy swoją wiedzę, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom satysfakcji z naszych usług.

Jakość usług

Dzięki udziałowi w krajowych i europejskich badaniach oraz nieustannemu wzbogacaniu naszej wiedzy, gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów z dbałością o każdy szczegół.

Duże doświadczenie

Od ponad dwudziestu lat dbamy o zdrowie i urodę naszych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala robić nam to z pasją, jednocześnie zapewniając najwyższe standardy wykonywanych zabiegów.

Partnerzy