Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Oferta > Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

W PCME mamy do zaoferowania zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej oparte na wieloletniej współpracy z liderami polskiej i światowej medycyny i kosmetyki profesjonalnej. Współpraca ta umożliwiła nam wybranie najlepszych naszym zdaniem zabiegów i metod terapii. Nasz wybór gwarantuje naszym pacjentom i klientom efektywne i bezpieczne zabiegi.

Jako jedni z pierwszych w Polsce i Europie wprowadziliśmy do terapii nowoczesne metody rewitalizacji skóry m.in. ROLL-CIT medyczny i chirurgiczny, laserowy piling węglowy, laser FRAXEL®, wykorzystanie fal radiowych RF – przede wszystkim technologię ELOSTM, fotodynamiczną diagnostykę i terapię nowotworów skóry i trądziku, a także ultradźwięki, mezoterapię bezigłową met. VITAL  INJECTOR,  lipolizę laserową i ultradźwiękową, liposukcję wibracyjną MICROAIR, lipolizę iniekcyjną zarówno chemiczną jak i osmotyczną, a także lipo lifting – transfer tkanki tłuszczowej innowacyjna metodą PURGRAFT®.

Od prawie 20 lat stosujemy technologie związane z iniekcją autologiczną z osocza bogatopłytkowego i fibryny w terapii  łysienia i rewitalizacji skóry.

Wybierz zabieg dla siebie:

Partnerzy