Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Oferta > Polecane zabiegi > Komórki macierzyste i czynniki wzrostu

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu to przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry, terapii blizn i łysienia.

W naszym ośrodku pozyskujemy komórki macierzyste i czynniki wzrostu z:

  • KREW :

Fibryna bogatopłytkowa /i-PRF + / - to naturalna rewitalizacja i regeneracja skóry, mieszków  włosowych  przy wykorzystaniu własnej krwi pacjenta. Zabieg polega na pobraniu odpowiedniej ilości krwi pacjentowi, odwirowaniu jej w specjalnej wirówce i wstrzyknięciu śródskórnie lub podskórnie. W naszym  ośrodku  pracujemy zgodnie ze  standardem opracowanym przez Dr Choukrouna.

Fibryna i-PRF+ posiada o 68% więcej swoistych tkankowo komórek macierzystych i o ok. 25% więcej składników krwi (płytek, leukocytów) w porównaniu ze standardowo  pozyskiwanego osocza  bogatopłytkowego.

            : 40 – 60 min.

            : od 500,00 zł

  ilość zabiegów 4 co 4 tygodnie

            Wskazania:

- Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,

- terapia  łysienia  kobiet i mężczyzn,

- przyspieszenie gojenia po innych zabiegach.

Przeciwwskazania:

- Nowotwory,

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby autoimmunologiczne,

- choroby krwi.

CGF (Concentrated Growth Factors ) + komórki  macierzyste  CD34+ :

Obydwa produkty / CGF i CD34 /pozyskiwane są z krwi pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania w separatorze komórkowym opatentowanym przez włoską firmę Silfradent w 2006r. CGF  to skoncentrowane czynniki wzrostu, regulują złożone procesy regeneracji. CD34+ to  komórki macierzyste dające początek wielu typom komórek. Są jednymi z lepiej scharakteryzowanych komórek macierzystych w organizmie człowieka.      Wyniki badań naukowych nad Concentrated Growth Factors, i CD 34+ zostały licznie przeprowadzone, opracowane i opublikowane w wielu dziedzinach medycyny jak: Biologii, Biochemii, Ortopedii, Chirurgii twarzowo-szczękowej, Stomatologii, Chirurgii ogólnej, Ginekologii, Medycyny sportowej, Medycyny Estetycznej. Metoda  pozyskiwania i podawania   CGF i  CD34+ funkcjonuje  w ośrodkach medycznych na całym świecie od 2006 r. – między innymi w Japonii, USA i w Europie.

: 60 – 90 min.

: 800,00- 1600,00

ilość zabiegów 2-3 co 4-8 tygodni

Wskazania:

  - Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk czy dekoltu,

- zmarszczki,

- nadmierne wypadanie włosów,

- wiotka skóra twarzy i ciała,

- po zabiegu przeszczepu tłuszczu i włosów,

- profilaktyka starzenia skóry.

  • KOMÓRKI TŁUSZCZOWE :

Zabieg K-68 wg Dr Goisis – bezpieczna i małoinwazyjna metoda lipoliftingu. Zabieg ten łączy medycynę regeneracyjną i wolumetrię. K-68 polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli. W kolejnym etapie pobrany materiał jest płukany i filtrowany w specjalnym systemie filtrów. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskaniu Nano Fat – tłuszczu w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste uwalniane. W ten sposób przygotowany preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry, co powoduje jej rozświetlenie, rewitalizację odżywienie i napięcie. Pozostałą część pobranego tłuszczu Micro Fat wykorzystuje się w wolumetrii. Jest to najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał autologiczny. Wykorzystując go można zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, wymodelować usta, odmłodzić okolicę szyi i dekolt, poprawić kontur nosa oraz zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu.

: ok. 60 – 90 min.

            : 3000,00 -  5000,00

  ilość zabiegów 1 co 2-3 lata

            Wskazania:

- Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,

- nadmierne wypadanie włosów.

  • SKÓRA:

Zabieg polega na pobraniu przez lekarza niewielkiego fragmentu skóry (trzy biopsje o średnicy 2,5 mm) z okolicy karku na linii włosów lub okolicyzausznej . Pobranie tak niewielkiego wycinka skóry pozwala na samoistne wygojenie się miejsca pobrania bezkonieczności zakładaniaszwówchirurgicznych. W kolejnym etapie procedury REGENERAACTIVA ,za pomocą specjalnego urządzenia,uzyskujemy z pobranej tkanki- komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolności regeneracyjne.

Tak przygotowana zawiesina zostanie podana technikąmezoterapii w skórę zgodniezewskazaniami.

          : ok. 60 min.

: 4000 - 6000 zł

ilość zabiegów 1 co 2-3 lata

          Wskazania:

- Łysienie androgenowe,

- rewitalizacja skóry dłoni, dekoltu, szyi,

- terapia  trudno gojących  się  ran.

Przeciwwskazania:

- Choroby autoimmunologiczne i ogólnoukładowe,

- zaburzenia dermatologiczne w obrębie skóry głowy,

- uczulenie na środki znieczulające.

Partnerzy