Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00

Mikroodżywianie to interdyscyplinarna dziedzina, która łączy elementy medycyny, biologii, farmacji, oraz dietetyki. Powstała w wyniku badań nad molekularnymi przyczynami chorób cywilizacyjnych.

Koncepcja AKTYWNEGO ODŻYWIANIA KOMÓRKOWEGO

stworzona przez dr Claude`a Lagarde zakłada identyfikację źródeł dysfunkcji na poziomie komórki. Nasze zdrowie zależy przede wszystkim od zdrowia komórek i od środowiska, w którym żyjemy.

PProponujemy Pani/Panu wypełnienie Ankiety IoMet. To potwierdzone naukowo-innowacyjne narzędzie służące do określenia profilu funkcjonalnego organizmu. Ankieta składa się z 81 pytań o nawyki żywieniowe, styl życia, środowiska, a także zaburzenia i objawy dysfunkcji. Wynik określa, istniejące niedobory oligoelementów, witamin, antyoksydantów czy kwasów tłuszczowych oraz pokazuje nadmiary w postaci kwasów, toksyn, stresu oksydacyjnego. Daje wskazówki dla diagnosty w dalszym postępowaniu prowadzącym do przywrócenia równowagi w komórkach.

Po opłaceniu, wypełnieniu i wysłaniu Ankiety IoMet, w ciągu 7 dni roboczych, na podany adres e-mail otrzyma Pani/Pan :

  • wynik w postaci kolorowego histogramu, obejmującego 7 stref bioodżywczych, pokazujący zakres zakłóceń w każdej strefie
  • opis zaburzonych terenów wraz ze wskazówkami korekty stylu życia czy czynników epigenetycznych
  • spersonalizowane zalecenia suplementacji marki Nutergia (z możliwością zakupu tych suplementów w naszym Centrum lub wysyłkowo)
  • ukierunkowane zalecenia żywieniowe

Proszę pamiętać, że postępowanie to nie zastąpi leczenia czy planu terapii zalecanych przez lekarza prowadzącego. Niemniej jest to aktywne wsparcie organizmu w walce z chorobą, które przyspiesza powrót do harmonii w organizmie.


Cena ankiety: 100 zł

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza Polityka prywatności.

Partnerzy