Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Oferta > Trychologia > Leczenie wypadania włosów - terapia

Leczenie wypadania włosów - terapia

Skuteczne leczenie wypadania włosów w PCME

W naszym Centrum wykonujemy specjalistyczne badania włosów oraz skóry głowy, nad których właściwym przebiegiem czuwa doświadczony trycholog. Nasz trycholog posiada szeroką wiedzę na temat anatomii włosa, schorzeń skóry głowy, potrafi prawidłowo wskazać źródła problemu i dobrać odpowiednią trychoterapię.

leczenie wypadania włosówJednocześnie prowadzimy nowoczesne kuracje, które pozwalają pozbyć się takich problemów jak przetłuszczająca się skóra głowy, łupież czy łysienie. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów terapii, prowadzone leczenie wypadania włosów składa się z codziennej aplikacji odpowiednich leków/preparatów zaordynowanych przez lekarza lub trychologa oraz zabiegów w gabinecie.

Leczenie wypadania włosów - czas trwania terapii

Leczenie problemów związanych z nadmiernym wypadaniem włosów jest bardzo trudne i wymaga wyjątkowej cierpliwości od pacjentów. Minimalny czas terapii łysienia to ok. 2 lat, pocieszający jest fakt, że pierwsze efekty leczenia wypadania włosów widoczne są najczęściej już po 4 - 5 miesiącach, co jest bardzo motywujące dla pacjenta.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących terapii Leczenie wypadania włosów prosimy o kontakt.

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej zaprasza do zapoznania się z usługami leczenia chorób skóry głowy i włosów prowadzonymi przez naszych trychologów.

Wybierz swój rodzaj terapii łysienia:

Partnerzy