Pn, Śr 9:00 - 16:00  |  Wt, Czw, Pt 9:00 - 18:00
Jesteś tutaj: Oferta > Medycyna Estetyczna > Zmarszczki > Wypełnianie zmarszczek PROFHILO

Wypełnianie zmarszczek PROFHILO

PROFHILO - BIOREMODELING MOLEKUŁA MŁODOŚCI  

Na czym polega starzenie twarzy? 

profhilo

Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur a profil się rozmywa. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu tzw „chomiczków”- efektów grawitacyjnych, również środkowa część policzka pokrywa się siatką drobnych pionowych zmarszczek. Skóra traci swoją sprężystość. Dzieje się tak z powodu atrofii skóry. 

Co to jest PROFHILO®? 

Nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność Bioremodeling PRO- FHILO® to absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. To ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry. Wykorzystywany do niego preparat jest opatentowaną przez Instytut Farmaceutyczny IBSA powoli i długotrwale uwalniającą się z miejsca wstrzyknięcia molekułą młodości, działającą jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry. W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO® nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, a co najważniejsze natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza i liftingu- je skórę, wysmuklając rysy. 

Co to za patent? 

Preparat Profhilo® składa się z opatentowanych Stabilizowanych Kompleksów Hybrydo- wych L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaska- dy naprawczej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry. Preparat ten gwarantuje najwyższe z dostępnych na świecie stężeń substancji czynnej bo aż 64mg. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które likwidują wiotkość skóry. To nowa skuteczna metoda odmładzania wykonywana w gabinetach le- karskich przez wyszkolonych i certyfikowanych lekarzy. 

Medycyna estetyczna bez chemii, czy to możliwe? 

Nie zawierający BDDE, PEG produkt Profhilo® jest pierwszym opatentowanym prepa- ratem technologii hybrydowej usieciowanego termicznie kwa- su hialuronowego (HA) wykorzystywanego do przywracania prawidłowego napięcia i jędrności skóry. Kluczem do sukcesu tej technologii jest to, że zaoferowano coś, co nie jest dostępne w innych preparatach HA. Profhilo®, ma unikalną strukturę i spoistość, które pozwalają preparatowi swobodnie dyfundować w tkance podskórnej i skórze właściwej. To sprawia, że Profhilo® jest idealny do leczenia trudnych anatomicznie zwiotczałych obszarów skóry, które były wcześniej ciężkie do odbudowy . Kompleksy hybrydowe Profhilo® są cenną alternatywą dla chemicznie sieciowanych wypełniaczy HA, dzięki specyficznym właściwościom biofizycznym i niezwykłemu działaniu biologicznemu

Czy preparat PROFHILO® jest klasycznym wypełniaczem, czy biorewitalizatorem? 

Żadnym z powyższych. Profhilo® jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Profhilo® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone przez lata parametry skóry. 

Na czym polega zabieg? 

Specjalna technika zabiegu Profhilo® wymaga wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu jedynie w pięciu specjalnie wy- selekcjonowanych anatomicznych punktach po obu stronach twarzy. Ta technika bazuje na dwóch kryteriach: minimalizacji ryzyka podania materiału do dużych naczyń, czy uszkodzenia nerwów i maksymalizacji procesów dyfuzji w tkankach okolicy jarzmowej i policzków oraz wzdłuż linii żuchwy, okolicy przedusznej i brody. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Lekarz precyzyjnie wyznacza punkty na twarzy pacjenta i wolno wstrzykuje preparat, co sprawia, że wstrzyknięcia są prawie bez- bolesne. Zmniejsza się również prawdopodobieństwo powstania zasinienia i obrzęku w miejscach ukłuć igły. 

Korzyści płynące z nowego zabiegu Profhilo® 

Preparat nie produkuje grudek i nierówności mimo tego, że jest wstrzykiwany przez lekarza jako bolus lub depozyt. Dyfunduje w obszarach skóry objętych atrofią, aby wypełnić je równomiernie w ciągu 24 do 48 godzin. Możemy połączyć zabieg Profhilo® ze standardowymi miejscowymi wypełnieniami by wyniki były jeszcze bardziej finezyjne. 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu? 

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania 1-2 zabiegów przypominających rocznie. 
Technika wstrzykiwania: 
Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach symetrycznie po obu stronach twarzy. 

Szybkie efekty: 
Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza niedogodności. Podanie preparatu wyraźnie zwiększa napięcie tkankowe dając delikatny, naturalny efekt liftingu skóry. 

Korzyści zastosowania molekuły młodości 

  • Nadaje skórze sprężystość
  • Neutralizuje zwiotczenie skóry
  • Neutralizuje „chomiczki”
  • Przywraca utracony kontur
  • Wygładza zmarszczki bez efektu „powiększania- nalania twarzy”

Czas zabiegu

Czas pobytu w gabinecie: ok.  30 - 40 minut
2 - 4 zabiegi co 2 – 4 tygodnie

Cena 1 zabiegu

uzależniona jest od użytego aktywnego składnika i waha się
1100 zł

Partnerzy